Přihláška

Jak se registrovat na konferenci

Prvním krokem je vytvoření vlastního účtu na webu konference (viz odkaz na konci stránky).

Vytvoření účtu ještě neznamená účast na konferenci. Po vyplnění formuláře, jeho odeslání a ověření e-mailové adresy se můžete pohybovat v systému konference. Zde je nutné zakliknout přihlášení na konferenci vpravo v sekci Registrace.

Konferenční poplatek za jednoho účastníka a oba dny konference je při včasném přihlášení a platbě 1320 Kč. Po 20. 2. 2024 pak 1570 Kč. Konferenční poplatek obsahuje veškeré přednášky a workshopy, vodu, kávu, čaj. Školy spolupracující s Mensou nebo se Světem vzdělání a členové Mensy mají slevu 130 Kč. Jednodenní registrace není možná.

Po registraci na konferenci si můžete objednat také obědy anebo třeba hrnek konference. Přihlašování na jednotlivé přednášky a workshopy bude otevřeno na počátku března.

 

Jak postupovat při vytváření účtu

  1. Ve formuláři pro vytvoření účtu (odkaz níže) vyplňte osobní údaje a formulář odešlete.
  2. Klikněte na aktivační odkaz, který společně s oznámením o vytvoření účtu obdržíte na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
  3. Přihlaste se do systému.
  4. Nyní se můžete v rámci svého účtu registrovat na konferenci a poté do dalších nabízených akcí.

V některých případech se v poslední době stává, že nedorazí potvrzovací e-mail na adresy na Gmailu. Pokud Vám potvrzovací e-mail nepříjde, prosíme Vás o druhou registraci s jinou e-mailovou adresou. Anebo nás kontaktujte na e-mail konference@mensa.cz.

Nevíte si rady nebo se objevil nějaký problém? Kontaktujte nás.

Stornopodmínky

  • bez stornopoplatku možné do 15. 2. 2024
  • do 29. 2. 2024 storno poplatek 30 %
  • do 17. 3. 2024 storno poplatek 50 %
  • od 18. 3. 2024 storno poplatek 100 %

 

Vytvořit účet