Jak se zúčastnit

Co udělat, abych se mohl/a zúčastnit
Konference Vzdělání pro budoucnost 2021

Prvním krokem je vytvoření vlastního účtu na webu konference (viz odkaz na konci stránky). Pokud jste na loňské konferenci zaklikli zachování účtu do budoucna, pak je zachován i pro letošek.

Vytvoření účtu ještě neznamená účast na konferenci. Po vyplnění registračního formuláře, jeho odeslání a ověření emailové adresy se můžete pohybovat v systému konference. Zde je nutné zakliknout přihlášení na konferenci v sekci Registrace.

Konferenční poplatek za jednoho účastníka a oba dny konference je při včasném přihlášení a platbě 960 Kč. Po 16. 6. pak 1110 Kč. Konferenční poplatek obsahuje veškeré přednášky a workshopy, drobné občerstvení, vodu, kávu, čaj. Školy spolupracující s Mensou nebo se Světem vzdělání a členové Mensy mají slevu 100 Kč. Jednodenní registrace není možná. Při registraci po 21. 8. pak zaplatíte o 230 Kč více (1340 Kč), po 7. 9. už nebude možné přihlášení vůbec.

Po registraci na konferenci si můžete objednat také obědy (200 Kč/oběd) nebo salát na sobotní večer (100 Kč). Obědy a salát si mohou registrovaní účastníci vybrat pod volbou Stravování. Tato volba je po přihlášení účastníka zobrazena v pravé části obrazovky.

 

Jak postupovat při vytváření účtu

  1. V registračním formuláři (viz níže) vyplňte osobní údaje a formulář odešlete.
  2. Klikněte na aktivační odkaz, který společně s oznámením o registraci obdržíte na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
  3. Přihlaste se do systému.
  4. Nyní se můžete v rámci svého účtu registrovat na konferenci a poté do dalších nabízených akcí.

Nevíte si rady nebo se objevil nějaký problém? Kontaktujte nás.

 

Vytvořit účet